Ewa Bednarek - Wojtal Partner Zarządzający

               
        Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Po odbyciu aplikacji radcowskiej w 2001 r. wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Jest arbitrem w Krajowym Sądzie Arbitrażowym oraz mediatorem wpisanym na listę mediatorów w Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. 2021 rok Studia Podyplomowe na Uczelni Łazarskiego w Warszawie Officer Compliance.  
        Posiada bogate doświadczenie zdobyte w renomowanych warszawskich kancelariach korporacyjnych. Członek rad nadzorczych i autorka kilkuset artykułów w Gazecie Prawnej oraz Rzeczpospolitej, Businesswoman & life, Law Business Quality. Specjalista w dziedzinie szeroko pojętej i kompleksowej obsługi firmy.
        Wspiera Fundację Liderki Biznesu, Fundacje OnaOnaOna, Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, Twoja Inicjatywa, Serce nie ma zmarszczek. Wspomaga merytorycznie stowarzyszenie utworzone przez prof. Andrzeja Bliklego - Inicjatywę Firm Rodzinnych, którego jest także członkiem. Jej kancelaria jest oficjalnym partnerem Noble Concierge, firmy obsługującej najbardziej wymagających i prestiżowych klientów oraz Fundacji Liderek Biznesu.
        Uhonorowana Certyfikatem Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2014, dzięki czemu znalazła się w ścisłym gronie jedynie 300 takich kobiet w Polsce. Wyróżniona statuetką Businesswomen Roku 2014 w kategorii najlepsza kancelaria prawna, oraz nagrodzona statutetką Diamenty Kobiecego Biznesu 2016, a także wyróżniona za wspieranie idei przedsiębiorczoci kobiet. Jest także ekspertem portalu Małe i Średnie Przedsiębiorstwa. W 2015 roku nagrodzona niezwykle prestiżową nagrodą Manhattan Business. Członkini Klubu INtegracji Europejskiej. Pasjonatka tematyki HoReCa i współpracy ze środowiskiem hotelarzy.  
        Prowadzona przez nią kancelaria dostosowuje model działania i rozliczeń stricte do potrzeb Klienta. Pełna opieka prawna i windykacyjna oraz pełna krystaliczność rozliczeń to podstawowe atuty kancelarii.